7582 CEDAR BARK RD

MICCO, Florida 32976 · Brevard County · Parcel 30 3810-00-15.F

$42 790
Assessed Value
$127 470
Market Value
Annual Tax
$17 790
Taxable Value
Ownership
OwnerDeDona Nancy
Mailing Address7582 Cedar Bark RD Sebastian FL 32976
Property Details
Year Built1988
Living Area1 246 sq ft
Lot Size5 663 sq ft
Use Code004
Valuation Breakdown
Land Value$39 000
Just (Market) Value$127 470
Assessed Value$42 790
Exemptions-$25 000
Taxable Value$17 790
Sale History
DatePriceBuyerDeed
1 de marzo de 2024 $175 000 01